Banner
Haberler
...ACI BEDEN ,ACI YAŞAM....UYANIŞA HAZIR MISIN??
Acı beden, fiziksel bedenimizin hücrelerinde, arada uykuya dalan ama tetiklenince ortaya çıkan, ego tarafından yönetilen bir enerji alanı. (Eklenme Tarihi: 31/01/2017)
 
...MUTLU KİMYASALLAR İÇİMİZDE
Herkes bir şekilde mutlu olmanın formülünü arıyor olabilir. Bu durumda en güvenilir kaynak tabi ki, beynin işleyişi konusunda zombiye bağlayan sinir bilimciler. UCLA sinirbilim araştırmacısı Alex Korb, hayatta mutluluğu yaratmanın yolları üzerine çıkarımlarda bulunmuş: 1. En önemHerkes bir şekilde mutlu olmanın formülünü arıyor olabilir. Bu durumda en güvenilir kaynak tabi ki, beynin işleyişi konusunda uzman sinir bilimciler.. (Eklenme Tarihi: 26/11/2016)
 
...EKLEM İLTİHABI VE SÜT İLİŞKİSİ
Doktor Neal Barnard’a göre “Kazein -sütte bulunan protein maddesi- kemik iltihabı ve eklem ağrılarını tetikleyicidir. İnsanlar mandıra ürünleri tüketmeyi bıraktıklarında bu ağrıların da ortadan kalktığını fark ediyorlar (Eklenme Tarihi: 12/10/2016)
 
...TESADÜF DİYE BİR ŞEY YOKTUR.
Bize gülümseyen küçük bir çocuk önümüzden aniden uçuveren kuş…Gün boyu yaşadığımız en basit olay bile herhangi bir zihinsel, fiziksel, ruhsal yada duygusal bir olayın tetikleyicisi olur. Küçük ya da büyük… (Eklenme Tarihi: 12/10/2016)
 
...NE YERSEN O'SUN
MUTLU VE MUTSUZ BESİNLER HANGİLERİDİR? (Eklenme Tarihi: 11/10/2016)
 
...Depresyon Ve Anksiyete Için Yoga
Stresli talepkar durumlar artarak kişinin baş edebileceği seviyenin üzerine çıktığında, kişi akıl-beden dengeliliği üzerindeki kontrolünü kaybetmeye başlar ve beyin kimyasında somut dengesizlikler ortaya çıkar (Eklenme Tarihi: 06/10/2016)
 
...POZİTİF ENERJİ ÇEKEN 10 BİTKİ
EVİNİZE,İŞYERİNİZE,YAŞAM ALANINIZA POZİTİF ENERJİ ÇEKMEK İSTER MİSİNİZ ? (Eklenme Tarihi: 05/10/2016)
 
...Vücudumuzun 99,99999999'u boşluktan mı oluşuyor?
Bazen insan kendisini çok önemli birisi olarak görüp kibirlenebiliyor. Eğlenceli arkadaşlar, önemli bir iş, güzel bir araba insanı havaya sokabiliyor. Ancak tüm bunların aslında yüzde 99,99999999 oranında boşluktan oluştuğunu düşününce, hakkında kibirlendiğimiz şeyler o kadar da önemliymiş gibi gelmiyor (Eklenme Tarihi: 30/09/2016)
 
...ÇEVRENİZE POZİTİF ENERJİ YAYMANIN SIRLARINI BİLMEK İSTERMİSİNİZ ?
Pozitif Enerji Yaymanın Sırları (Eklenme Tarihi: 26/09/2016)
 
...KUANTUM SIÇRAMA
KUANTUMA SIÇRAMA NEDİR? (Eklenme Tarihi: 11/08/2016)
 
...BAĞIMLILIK
Mazeret şudur ki içses "bu sana iyi gelmiyor" derken ,dışses "keyif alıyorsun ve iykide var" der. (Eklenme Tarihi: 08/08/2016)
 
...YA KANADIN YOKSA !
Düzen ve Kaos dualitedir.Yanılgı ise,yalnızca düzen varlığına inanılması ile başlar.Bu şuna benzer.Sadece gündüz olsun, sadece sevgi olsun...Oysa gecenin varlığı ile gündüz deneyimi yaşanır, nefretin varlığı ile sevgi deneyimi yaşanıR (Eklenme Tarihi: 08/08/2016)
 
...İsteklerimizle Rezonansa Geçebilmek İçin Etkili Yollar
Sen Hangi Rezonans Alanlarında Bulunuyorsun ? (Eklenme Tarihi: 14/06/2016)
 
...KALBİMİZLE DÜNYAYI DEĞİŞTİREBİLİRİZ – ”REZONANS KANUNU”
Düşünce gücümüzle maddeye etki edebilir miyiz? Kim olmayı istiyorsun? İsteklerimizi hangi yolla yayıyoruz? ideal partneri yaşamımıza çekmemizi sağlayan en uygun rezonans alanını nasıl oluştururuz? (Eklenme Tarihi: 09/06/2016)
 
...Hayallerinizin Gerçekten Yaratıma Gireceğinden Nasıl Emin Olabilirsiniz?
Evren dileklere cevap vermez, umutlara da cevap vermez. Evren, beklentilere, odaklandığınız şeye cevap verir, daha da net ifade edersek, Evren her zaman titreşime cevap verir. (Eklenme Tarihi: 27/05/2016)
 
...MUCİZE BEKLEMEYİN, MUCİZE OLUN!
Hepimizin hayatında zor dönemler oluyor ve hepimiz de bunları bir biçimde atlatıyoruz. Ancak aramızdan bazıları bu dönemleri çok daha hızlı ve kolay atlatıyor. Peki bunun sırrı ne? (Eklenme Tarihi: 27/05/2016)
 
...Yoga Kalp Dostu!
Hollanda'da yaklaşık 3 bin kişi üzerinde yapılan araştırmalar, yoganın kalbe iyi geldiğini gösterdi. Bilim insanları yoganın kalp hastalıklarını azaltabileceğini söylüyor. (Eklenme Tarihi: 26/05/2016)
 
...Mutluluk, İlişkiler, Çekim Gücü ve Yaratıcı Girdap
Herkes sayısız konuda fikirler, inanışlar ve beklentiler karışımına sahiptir. Bir şeye ilginizi verdiğinizde, onun titreşimi aktive olur ve öne çıkar. O şeye ne kadar sık odaklanırsanız ve öne çıkmasına sebep olursanız, o titreşim o kadar çok baskın olur (Eklenme Tarihi: 26/05/2016)
 
...ABDOMİNAL SOLUNUM
Abdominal karınla ilgili, karına ait anlamında kullanılan tıbbi bir terimdir. Abdominal solunum ise karın solunumu olarak adlandırılabilir. Solunum sorunu olan bazı hastalara diyafram ve mide kaslarını kullanarak nefes alış verini kolaylaştırmaya yönelik öğretilen solunumdur. (Eklenme Tarihi: 20/05/2016)
 
...İsteyin,Verilecektir.
Tezahür ettirmenin kaybolan sırrı… (İstediğiniz hayata kolayca sahip olun.) Bu dersi hep birlikte çalışalım arkadaşlar..inanın çok faydasını göreceksiniz. arzuladığınız herşeyi tezahür ettirmenin zevkine varınca hayatın ne kadar zevkli olduğunu anlayacaksınız… (Eklenme Tarihi: 11/05/2016)
 
...Rezonans Kanunu
Rezonans sırasında suptil bir enerji oluşur, gönderici ve gönderen arasında. Gelen enerji beraberinde kaynağının belirli özelliklerini de getirir (fiziki oluşumlar, enerji, hisler, bilgi, fikir vb.). (Eklenme Tarihi: 10/05/2016)
 
...Titreşimin Sırrını Çözen Kainatın Sırrını Çözer
Bundan yirmi yıl önce size evrenin aslında kocaman bir titreşim olduğu söylenseydi, küçük evren insanın da etrafındaki her şeyle birlikte her an titreşmekte olduğunu ve hayatın sırrının titreşimlerde saklı olduğu söylenseydi ne düşünürdünüz? (Eklenme Tarihi: 10/05/2016)
 
...Olumsuzluklar Bize Ne Anlatmak İster ?
“Her şey üstüne gelip, seni dayanamayacağın bir noktaya getirdiğinde, sakın vazgeçme! Çünkü orası kaderinin değişeceği yerdir.” Mevlana (Eklenme Tarihi: 10/05/2016)
 
...Başarısızlıkla Arkadaş Olmak!!
Üstü ne kadar süslenirse süslensin kimse başarısızlıktan hoşlanmaz ama başarısızlık hayatın bir parçasıdır. Bazen işler yolunda gitmez. Bazen istediğinizi elde edemezsiniz. Aksilikler çıkar. Ama bu durumları yeniden ele alırsak yolumuza azimle devam etmeyi, daha esnek olmayı ya da enerjimizi yeniden yönlendirmeyi öğrenebiliriz. (Eklenme Tarihi: 10/05/2016)
 
...Akışta mısınız?
Bilimsek Farkındalık ile !! (Eklenme Tarihi: 22/04/2016)
 

Toplam 2 sayfadan 2. sayfa  < 1 2