Banner
Haberler
...ENERJİ İLE BESLENEN BEBEKLER..
Sevgili dostumuz Uzm.Dr.Ayşegül Pekcan.. O bir patoloji uzmanı tıp doktoru, aynı zamanda bir enerjist.. Ve çiçeği burnunda Anne.Konumuz \'ENERJİYLE BESLENEN BEBEKLER\'.. Bebeklerimize bir de bu açıdan enerjist gözüyle bakalım.. . Faydalı olması dileğiyle, keyifli okumalar !!! (Eklenme Tarihi: 14/03/2017)
 
...Genlerimizi ve DNA’mızı Düşüncelerimizle Değiştirebilir miyiz?
Genlerimizi ve DNA’mızı Düşüncelerimizle Değiştirebilir miyiz?Hücre biyoloğu Dr. Bruce Lipton’a göre, yeni biyoloji, insanı “kurban” olmaktan çıkarıp -kendi sağlık durumunun – efendisi haline getirilmesi yönünde ilerlemektedir. Dr, Lipton, genlerin değiştirilmesi için duygu ve düşünceleri kullanmaktan söz etmektedir. (Eklenme Tarihi: 13/03/2017)
 
...BEDENİNİZLE SAVAŞMAYI BIRAKIN
Sindirim sistemimde garip bir rahatsızlık geliştirdim, hiç kimsenin çözemediği bir rahatsızlık. 18 yaşında teşhis edilen bir ...... (Eklenme Tarihi: 13/03/2017)
 
...Vücudunuzun enerji merkezleri çakralar
Vücudunuzda 7 enerji merkezi olduğunu biliyor musunuz? Çakralarınız yaşam enerjinizi nasıl etkiliyor ve enerjinizi yükseltmek için neler yapabilirsiniz (Eklenme Tarihi: 22/02/2017)
 
...12 MADDE İle RUH Molekülü: DMT (dimethyltryptamine)
DMT (dimethyltryptamine) beyin tarafından salgılanan bir hormondur. Tryptamine ailesinin en güçlü elemanı olan bu maddenin yaptığı psikedelik etkiler, insanlık tarafından yüzyıllardır biliniyor. İşte DMT hakkındaki gerçekler: (Eklenme Tarihi: 13/02/2017)
 
...BÖLGESEL ŞİŞMANLIK NEDENLERİ
Bedende birikerek bölgesel fazlalıklara neden olan yağlanmaların birbirinden farklı temel nedenleri olabilmektedir.Sinir sisteminde ki aksaklıklar ,dolaşım bozuklulukları,hormonal değişimler,kas iskelet problemleri ve solunum sorunları farklı şekillerde duygusal yeme istekleri doğurarak kendini açığa kilo olarak çıkarabilir. (Eklenme Tarihi: 02/02/2017)
 
...OMURGAYA TERAPİ ETKİSİ YAPAN YOGA POZLARI
Omurgaya İyi gelen 5 bu yoga pozu , omurga ve kalça bölgesinin hareketsizliği sonucu oluşan sırt ve bel ağrılarına çok iyi geliyor. Evinizde her gün kolayca yapabileceğiniz bu yoga pozları ile hem gün içerisinde hızlı ve hareketli olan temponuzu dengeleyecek, biraz olsun kendinizi dinlemenizi sağlayacak hem de omurganızı, sırt ve bacak arkanızı esneteceksiniz. (Eklenme Tarihi: 31/01/2017)
 
...RUH KASI DEDİKLERİ NEDİR?NASIL ESNETİLİR?
Psoas Kasını Esneten 4 Yoga Pozu (Eklenme Tarihi: 31/01/2017)
 
...ACI BEDEN ,ACI YAŞAM....UYANIŞA HAZIR MISIN??
Acı beden, fiziksel bedenimizin hücrelerinde, arada uykuya dalan ama tetiklenince ortaya çıkan, ego tarafından yönetilen bir enerji alanı. (Eklenme Tarihi: 31/01/2017)
 
...MUTLU KİMYASALLAR İÇİMİZDE
Herkes bir şekilde mutlu olmanın formülünü arıyor olabilir. Bu durumda en güvenilir kaynak tabi ki, beynin işleyişi konusunda zombiye bağlayan sinir bilimciler. UCLA sinirbilim araştırmacısı Alex Korb, hayatta mutluluğu yaratmanın yolları üzerine çıkarımlarda bulunmuş: 1. En önemHerkes bir şekilde mutlu olmanın formülünü arıyor olabilir. Bu durumda en güvenilir kaynak tabi ki, beynin işleyişi konusunda uzman sinir bilimciler.. (Eklenme Tarihi: 26/11/2016)
 
...EKLEM İLTİHABI VE SÜT İLİŞKİSİ
Doktor Neal Barnard’a göre “Kazein -sütte bulunan protein maddesi- kemik iltihabı ve eklem ağrılarını tetikleyicidir. İnsanlar mandıra ürünleri tüketmeyi bıraktıklarında bu ağrıların da ortadan kalktığını fark ediyorlar (Eklenme Tarihi: 12/10/2016)
 
...TESADÜF DİYE BİR ŞEY YOKTUR.
Bize gülümseyen küçük bir çocuk önümüzden aniden uçuveren kuş…Gün boyu yaşadığımız en basit olay bile herhangi bir zihinsel, fiziksel, ruhsal yada duygusal bir olayın tetikleyicisi olur. Küçük ya da büyük… (Eklenme Tarihi: 12/10/2016)
 
...NE YERSEN O'SUN
MUTLU VE MUTSUZ BESİNLER HANGİLERİDİR? (Eklenme Tarihi: 11/10/2016)
 
...Depresyon Ve Anksiyete Için Yoga
Stresli talepkar durumlar artarak kişinin baş edebileceği seviyenin üzerine çıktığında, kişi akıl-beden dengeliliği üzerindeki kontrolünü kaybetmeye başlar ve beyin kimyasında somut dengesizlikler ortaya çıkar (Eklenme Tarihi: 06/10/2016)
 
...POZİTİF ENERJİ ÇEKEN 10 BİTKİ
EVİNİZE,İŞYERİNİZE,YAŞAM ALANINIZA POZİTİF ENERJİ ÇEKMEK İSTER MİSİNİZ ? (Eklenme Tarihi: 05/10/2016)
 
...Vücudumuzun 99,99999999'u boşluktan mı oluşuyor?
Bazen insan kendisini çok önemli birisi olarak görüp kibirlenebiliyor. Eğlenceli arkadaşlar, önemli bir iş, güzel bir araba insanı havaya sokabiliyor. Ancak tüm bunların aslında yüzde 99,99999999 oranında boşluktan oluştuğunu düşününce, hakkında kibirlendiğimiz şeyler o kadar da önemliymiş gibi gelmiyor (Eklenme Tarihi: 30/09/2016)
 
...ÇEVRENİZE POZİTİF ENERJİ YAYMANIN SIRLARINI BİLMEK İSTERMİSİNİZ ?
Pozitif Enerji Yaymanın Sırları (Eklenme Tarihi: 26/09/2016)
 
...KUANTUM SIÇRAMA
KUANTUMA SIÇRAMA NEDİR? (Eklenme Tarihi: 11/08/2016)
 
...BAĞIMLILIK
Mazeret şudur ki içses "bu sana iyi gelmiyor" derken ,dışses "keyif alıyorsun ve iykide var" der. (Eklenme Tarihi: 08/08/2016)
 
...YA KANADIN YOKSA !
Düzen ve Kaos dualitedir.Yanılgı ise,yalnızca düzen varlığına inanılması ile başlar.Bu şuna benzer.Sadece gündüz olsun, sadece sevgi olsun...Oysa gecenin varlığı ile gündüz deneyimi yaşanır, nefretin varlığı ile sevgi deneyimi yaşanıR (Eklenme Tarihi: 08/08/2016)
 
...İsteklerimizle Rezonansa Geçebilmek İçin Etkili Yollar
Sen Hangi Rezonans Alanlarında Bulunuyorsun ? (Eklenme Tarihi: 14/06/2016)
 
...KALBİMİZLE DÜNYAYI DEĞİŞTİREBİLİRİZ – ”REZONANS KANUNU”
Düşünce gücümüzle maddeye etki edebilir miyiz? Kim olmayı istiyorsun? İsteklerimizi hangi yolla yayıyoruz? ideal partneri yaşamımıza çekmemizi sağlayan en uygun rezonans alanını nasıl oluştururuz? (Eklenme Tarihi: 09/06/2016)
 
...Hayallerinizin Gerçekten Yaratıma Gireceğinden Nasıl Emin Olabilirsiniz?
Evren dileklere cevap vermez, umutlara da cevap vermez. Evren, beklentilere, odaklandığınız şeye cevap verir, daha da net ifade edersek, Evren her zaman titreşime cevap verir. (Eklenme Tarihi: 27/05/2016)
 
...MUCİZE BEKLEMEYİN, MUCİZE OLUN!
Hepimizin hayatında zor dönemler oluyor ve hepimiz de bunları bir biçimde atlatıyoruz. Ancak aramızdan bazıları bu dönemleri çok daha hızlı ve kolay atlatıyor. Peki bunun sırrı ne? (Eklenme Tarihi: 27/05/2016)
 
...Yoga Kalp Dostu!
Hollanda'da yaklaşık 3 bin kişi üzerinde yapılan araştırmalar, yoganın kalbe iyi geldiğini gösterdi. Bilim insanları yoganın kalp hastalıklarını azaltabileceğini söylüyor. (Eklenme Tarihi: 26/05/2016)
 

Toplam 3 sayfadan 2. sayfa  < 1 2 3 >