Banner
Haberler
...KAYBETMEK!
Egon sahip olduklarını KAYBETMEMEK üzerine programlıdır ve varlığını böylece sürdürebilir. Ayrım yapmaz, iyisi veya kötüsüyle ilgilenmez. Konu hayatta daha uzun süre kalmaksa, EGO... (Eklenme Tarihi: 19/02/2018)
 
...MADALYON ,Sen ve Evren!!
Kişisellik ve evrensellik tıpkı madalyonun iki yüzü gibidir. Orada her ikisi de vardır. Hareket beklerler! Olasılıklar oldukları yerdedir. Sen onlarla aynı yerde olursan bu bir denk geliştir. (Eklenme Tarihi: 24/01/2018)
 
...KENDİNE İLİŞKİN BİLGİ GÜÇTÜR!!
Ben kimim?? (Eklenme Tarihi: 22/01/2018)
 
...A’dan Z’ye Asanalar
Sansikritçe/İngilizce/Türkçe (Eklenme Tarihi: 10/01/2018)
 
...NESİLDEN NESİLE EVRİLE EVRİLE !!!!NEYİ ÖĞRENİYORUZ!!
İnanmak beklenti halidir.Beklentiler umudetmeyi besler. Bunun nesi kötü ki ??diyebilirsiniz... (Eklenme Tarihi: 10/01/2018)
 
...Yoga’nın 5 Temel Prensibi
1-Doğru egzersiz, 2-Doğru nefes, 3-Doğru gevşeme, 4-Doğru beslenme, 5-Doğru meditasyon ve pozitif düşüncedir. (Eklenme Tarihi: 04/01/2018)
 
...Sizi 10 Dakikada Rahatlatacak 6 Nefes Egzersizi
Çok çalıştınız, az uyudunuz ve üzerinizde bir baskı mı hissediyorsunuz? Herhangi bir masaja gitmeden de rahatlayabilmenin birçok yol var. İhtiyacınız olan şey akciğerleriniz, nefesiniz ve 10 dakika gibi bir süre. (Eklenme Tarihi: 28/11/2017)
 
...ŞİFA PARADOKSU!
Evrenin temel dinamiğini oluşturan öncül yasanın “hareket ve değişim” olduğu ilkesini tüm mistik ve ezoterik gelenekler, kadim öğretiler ifade etmiştir. (Eklenme Tarihi: 10/04/2017)
 
...Neden günde sekiz bardak su içmek zorunda değiliz?
Kim olursak olalım, ne gibi bir derdimiz/hedefimiz olursa olsun mutlaka ama mutlaka bu kurala uymalıydık. İçimiz almaz, midemiz kaldırmazken bile kendimizi su içmeye zorlamalıydık. (Eklenme Tarihi: 10/04/2017)
 
...YOGANIN FAYDALARI NELERDİR?
Sadece fiziksel bir etkinlik olmayan yoganın, belli bir felsefesi ve psikolojik etkisi bulunmaktadır. (Eklenme Tarihi: 08/04/2017)
 
...KALBİN CEVABI
" KALP" senin göğsündedir ve haketmediğin durumlara maruz kalıyor olman bir başkasının kalbiyle ilgili değil.Artık bunu göermeyi , anlamayı seçmelisin. (Eklenme Tarihi: 27/03/2017)
 
...ESKİYİ BIRAK ..
Zarar verdiğini bildiğiniz halde vazgeçemediğiniz dışkıyı tutar gibi ihtiyaçtan , mecburiyetlerden tuttuğunuz insanları ya da vazgeçemediğiniz eşyalarınızı düşünün (Eklenme Tarihi: 27/03/2017)
 
...KENDİNE YAKLAŞ!!!
Bloke enerji beden kontrolünün gücünü senden alır , sen sen olduğunu zannederek yaşarken kendin dışında herkesi ve herşeyi düşünür bir yaşam sürüyor olursun aslında. (Eklenme Tarihi: 27/03/2017)
 
...NERESİ CENNETİN ???
Ezberini bozamadığın her "AN" 'CEHENNEM' dir, içinde cehaletin olduğu, aldanılmışlığın olduğu, garanticiliğin olduğu, hırsın olduğu, intikamın olduğu, ikircikliğin olduğu her halin ismidir. (Eklenme Tarihi: 27/03/2017)
 
...GÖRÜNMEYEN DENGE
Zihinsel hazmınız zaman alabilir ancak bu bilgiyi paylaşmak zorundayım. Denge ile ilgili bilgilerin kafanı karıştırıyor ve yaşamını ise bu dengeyi ararken ziyan ediyorsun. (Eklenme Tarihi: 27/03/2017)
 
...MİNİMALİST PRENSİPLER...
Minimalizm, sanılanın aksine az eşya ile yaşamak değil, sadece sana değer katanlar ile yaşamaktır. Tutkuların, ilişkilerin, sağlığın için yaşamaktır… (Eklenme Tarihi: 16/03/2017)
 
...ENERJİ İLE BESLENEN BEBEKLER..
Sevgili dostumuz Uzm.Dr.Ayşegül Pekcan.. O bir patoloji uzmanı tıp doktoru, aynı zamanda bir enerjist.. Ve çiçeği burnunda Anne.Konumuz \'ENERJİYLE BESLENEN BEBEKLER\'.. Bebeklerimize bir de bu açıdan enerjist gözüyle bakalım.. . Faydalı olması dileğiyle, keyifli okumalar !!! (Eklenme Tarihi: 14/03/2017)
 
...Genlerimizi ve DNA’mızı Düşüncelerimizle Değiştirebilir miyiz?
Genlerimizi ve DNA’mızı Düşüncelerimizle Değiştirebilir miyiz?Hücre biyoloğu Dr. Bruce Lipton’a göre, yeni biyoloji, insanı “kurban” olmaktan çıkarıp -kendi sağlık durumunun – efendisi haline getirilmesi yönünde ilerlemektedir. Dr, Lipton, genlerin değiştirilmesi için duygu ve düşünceleri kullanmaktan söz etmektedir. (Eklenme Tarihi: 13/03/2017)
 
...BEDENİNİZLE SAVAŞMAYI BIRAKIN
Sindirim sistemimde garip bir rahatsızlık geliştirdim, hiç kimsenin çözemediği bir rahatsızlık. 18 yaşında teşhis edilen bir ...... (Eklenme Tarihi: 13/03/2017)
 
...Vücudunuzun enerji merkezleri çakralar
Vücudunuzda 7 enerji merkezi olduğunu biliyor musunuz? Çakralarınız yaşam enerjinizi nasıl etkiliyor ve enerjinizi yükseltmek için neler yapabilirsiniz (Eklenme Tarihi: 22/02/2017)
 
...12 MADDE İle RUH Molekülü: DMT (dimethyltryptamine)
DMT (dimethyltryptamine) beyin tarafından salgılanan bir hormondur. Tryptamine ailesinin en güçlü elemanı olan bu maddenin yaptığı psikedelik etkiler, insanlık tarafından yüzyıllardır biliniyor. İşte DMT hakkındaki gerçekler: (Eklenme Tarihi: 13/02/2017)
 
...BÖLGESEL ŞİŞMANLIK NEDENLERİ
Bedende birikerek bölgesel fazlalıklara neden olan yağlanmaların birbirinden farklı temel nedenleri olabilmektedir.Sinir sisteminde ki aksaklıklar ,dolaşım bozuklulukları,hormonal değişimler,kas iskelet problemleri ve solunum sorunları farklı şekillerde duygusal yeme istekleri doğurarak kendini açığa kilo olarak çıkarabilir. (Eklenme Tarihi: 02/02/2017)
 
...OMURGAYA TERAPİ ETKİSİ YAPAN YOGA POZLARI
Omurgaya İyi gelen 5 bu yoga pozu , omurga ve kalça bölgesinin hareketsizliği sonucu oluşan sırt ve bel ağrılarına çok iyi geliyor. Evinizde her gün kolayca yapabileceğiniz bu yoga pozları ile hem gün içerisinde hızlı ve hareketli olan temponuzu dengeleyecek, biraz olsun kendinizi dinlemenizi sağlayacak hem de omurganızı, sırt ve bacak arkanızı esneteceksiniz. (Eklenme Tarihi: 31/01/2017)
 
...RUH KASI DEDİKLERİ NEDİR?NASIL ESNETİLİR?
Psoas Kasını Esneten 4 Yoga Pozu (Eklenme Tarihi: 31/01/2017)
 
...ACI BEDEN ,ACI YAŞAM....UYANIŞA HAZIR MISIN??
Acı beden, fiziksel bedenimizin hücrelerinde, arada uykuya dalan ama tetiklenince ortaya çıkan, ego tarafından yönetilen bir enerji alanı. (Eklenme Tarihi: 31/01/2017)
 

Toplam 2 sayfadan 1. sayfa  1 2 >